Технічне забезпечення безпеки

Технічне забезпечення безпеки клієнта: продаж та аренда, встановлення систем сигнализації та відеоспостереження, модернізація та контроль.

За бажанням замовника технічна служба підприємства закуповує сертифіковані прибори контролю доступу, відеоспостереження та безпеки і встановлює їх на об’єктах клієнта з подальшим сервісним обслуговуванням, або без нього.


Пультова охорона

Здійснюємо пультову охорону офісів, магазинів, салонів, кафе, складських та промислових приміщень.

На вибір клієнта, а також згідно технічним вимогам до безпеки об’єкту, кількості зон доступу (вікон, дверей, вентиляційних шахт) загальної площі об’єкту тощо), обирається та встановлюється прибор-контролер 4-х, 8-ми, 16-ти або 24-х зонний, до якого підключаються сенсори руху, акустичні сенсори та кнопки КТС (ТРИВОГА). Сертифікований прибор-контролер після ввімкнення у режим „охорона” відстежує стан сенсорів, та кожну хвилину передає каналами GSM або INTERNET на пульт охорони інформацію про стан усіх сенсорів системи, інформацію про цілісність системи, рівень сигналу зв’язку та рівень напруги живлення. У разі втрати GSM зв’язку з пультом контролер перемикається на резервний канал INTERNET, або на канал дротового зв’язку “Укртелеком” і пульт сигналізує „ТРИВОГА - ВТРАТА ЗВ’ЯЗКУ”, після чого оператор пульту централізованої охорони (ПЦО) негайно повідомляє в технічну службу підприємства, господарю об’єкта та, у разі необхідності, направляє на місце мобільну групу. У разі спрацювання сенсорів або тривожної кнопки, контролер передає на пульт оператора сигнал „ТРИВОГА - ЗОНИ” та назву зони, наприклад, „ТРИВОГА - РУХ КОРИДОР” або „ТРИВОГА - РОЗБИТТЯ ВІКНО КАБІНЕТ” або „ТРИВОГА - КНОПКА КТС” і на місце виїжджає мобільна група швидкого реагування охорони для встановлення причин спрацювання. У разі виявлення ознак проникнення на територію, що охороняється, а також правопорушень або злочинів - негайно по рації повідомляє чергову частину місцевого райвідділку поліції і вживає заходів для затримання, пошуку та встановлення осіб, що могли скоїти противоправні дії. У разі прямого нападу на об’єкт, співробітники охорони мають право застосовувати заходи фізичного впливу та спеціальні засоби, а у разі прямої загрози особистому життю або життю інших громадян, згідно ст. 27 Конституції України може бути застосована вогнепальна зброя.


Фізична охорона об'єктів

Цілодобова або погодинна охорона об'єктів торгівельного, адміністративного, промислового або сільсько-господарського сектору шляхом створення постів охорони чи дії мобільних груп патрулювання

За замовленням клієнта підприємство виставляє на об’єкт пост або декілька постів охорони з метою недопущення несанкціонованого доступу, скоєння протиправних дій або для забезпечення пропускного або внутрішнього режиму на об’єкті. Пости виставляються погодинно або цілодобово, співробітники забезпечуються засобами особистого захисту та спеціальними засобами активної оборони, які можуть законно застосовувати згідно ст..12 п.5 Закону України „Про охоронну діяльність”. У разі необхідності та прямої загрози, згідно ст. 27 Конституції України співробітники охорони мають право на захист свого життя та життя інших громадян будь якими доступними заходами, в тому числі і шляхом застосування вогнепальної зброї.